Kaligrafie – workshop pro pokročilé

admin

Datum
Čas
Místo konání
Účastníci
Typ akce

Náplní tohoto kurzu je propojení písma a obrazu a posílení umělecké intuice. Rádi byste si něco dělali pro sebe, ale nevíte, jak začít? Máte rádi poezii, slova, bavilo by vás zpracovat výtvarně text? Kurz volně navazuje na kurz kaligrafie pro začátečníky. Navštívit ho může každý, kdo má alespoň minimální zkušenosti s kaligrafií a nebo si prostě jen chce pohrát s vlastním písmem a transformovat je do obrazu. Pracovat se bude především s japonskou tuší sumi a kvalitním papírem. Inspiraci budeme hledat v přirozenosti a půvabu nedokonalých věcí: o estetickém konceptu wabi-sabi se můžete něco dozvědět přímo od japonské malířky Jukiko Taima.

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu, prosím, vyplňte přihlášku a zašlete kurzovné nebo zálohu 50% na účet české kaligrafické asociace 215261275/0600. Do zprávy pro příjemce, prosím, napište jméno účastníka kurzu.

Děkujeme.

Rezervace

Pokud zde rezervujete poprvé, vyplňte, prosím, kolonky "Jméno" a "Email", automaticky Vám bude vytvořen uživatelský účet, kde budete moci své rezervavace spravovat.
Potřebné informace Vám přijdou v mailu.

Rezervace jsou uzavřeny.

Doplňující informace k události "Kaligrafie – workshop pro pokročilé":
Dostupná místa: 3
Počet míst s potvrzenou rezervací: 3
Počet míst s nepotvrzenou rezervací: 0
0
nahrávám mapu....