Sebevědomý rukopis

Nikola Klanicová

Datum
Čas
Místo konání
Účastníci
Typ akce
06.04.2019
Celý den

Rukopis je vlastně obrazcem, který po sobě člověk zanechává v časoprostoru. Ne každý je však spokojený s tím, jak jeho písmo vypadá. Někdo může mít až strach svoje písmo ukázat. Není divu. Stále je totiž používáno k hodnocení a odsuzování lidí.

Osvobodit se z vymyšlených kategorií a dospět k pocitu spokojenosti lze tím, že budete na svém rukopisu pracovat. Je naprosto skvělé, že písmo je pohybová záležitost a tudíž je lze trénovat a měnit.

Velmi záleží na tom, čeho byste chtěli docílit. Obecně není k pozitivní změně potřeba obětovat příliš: jde o malé kapičky po určitou dobu, během níž máte neustálou podporu lektora. K soukromým konzultacím využíváme možnosti současných technologií. Budete sami překvapeni, jak váš rukopis záhy nabyde jistoty a promění se v něco, na co jste hrdí.

Tento kurz probíhá formou soukromých lekcí. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte emailem a dohodneme se na termínu.

 

Rezervace

Pokud zde rezervujete poprvé, vyplňte, prosím, kolonky "Jméno" a "Email", automaticky Vám bude vytvořen uživatelský účet, kde budete moci své rezervavace spravovat.
Potřebné informace Vám přijdou v mailu.

Rezervace jsou uzavřeny.

Doplňující informace k události "Sebevědomý rukopis":
Dostupná místa: 1
Počet míst s potvrzenou rezervací: 0
Počet míst s nepotvrzenou rezervací: 0
0
mapa není k dispozici