krasopis kurz

Základy kaligrafie

Nikola Klanicová

Datum
Čas
Místo konání
Účastníci
Typ akce
18.03.2018
14:00 - 17:00

Fascinuje vás ruční písmo? Obdivuje někdy nádherné rukopisy našich předků a říkáte si, jak je možné, že tak uměli psát? Potom by vás mohl zajímat tento kurz, kde se vyučuje klasický český krasopis. Jeho náplní jsou základy písařského řemesla: tvorba liniatury, zacházení s kaligrafickým perem a zvládnutí krasopisné abecedy. Připravena je ve dvou variantách – klasické a současné. Veškeré písařské potřeby, pružné kovové pero, papíry a učební materiály budou pro vás připravené. K absolvování kurzu nejsou potřeba žádné dovednosti. Je určen každému, kdo má chuť občas si něco napsat nebo třeba má jen pocit, že by jej kaligrafie mohla bavit.

Veškeré psací potřeby a učební materiály v ceně kurzu.

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu, prosím, vyplňte přihlášku a zašlete kurzovné nebo zálohu 50% na účet České kaligrafické asociace 215261275/0600. Do zprávy pro příjemce, prosím, napište jméno účastníka kurzu. Děkujeme.

Rezervace

Pokud zde rezervujete poprvé, vyplňte, prosím, kolonky "Jméno" a "Email", automaticky Vám bude vytvořen uživatelský účet, kde budete moci své rezervavace spravovat.
Potřebné informace Vám přijdou v mailu.

Rezervace jsou uzavřeny.

Doplňující informace k události "Základy kaligrafie":
Dostupná místa: 1
Počet míst s potvrzenou rezervací: 5
Počet míst s nepotvrzenou rezervací: 0
0
nahrávám mapu....